Cronimet PL Sp. z o.o.
Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o. Cronimet PL Sp. z o.o.
Firma CRONIMET PL z siedzibą w Inowrocławiu zapoczątkowała swoją działalność w roku 2003. Już od samego początku swego istnienia stała się jednym z liderów swej branży w Polsce. Systematyczny i dynamiczny rozwój oraz zaufanie kontrahentów umacnia bazując na uznanej marce niemieckiej grupy CRONIMET, której kapitał i stabilna pozycja rynkowa jest gwarantem najwyższej jakości usług.

Pracownik laboratorium

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • Obsługa programu magazynowego, w tym załączanie zdjęć dostaw materiału, wprowadzanie oszacowań materiału
  • Stałe uzupełnianie bazy danych materiałowych
  • Archiwizacja bazy wyników badań
  • Kontrola jakości przyjmowanych dostaw
  • Pobieranie i przygotowanie prób (obsługa szlifierki kątowej, pieca indukcyjnego, młyna do wiórów)
  • Analiza materiału (spektrometr optyczny, spektrometr XRF)
  • Dbałość o sprzęt laboratoryjny (plan przeglądów urządzeń)
  • Monitoring urządzeń do pomiaru radioaktywności

Uwaga: pracujemy zgodnie z wymaganiami umożliwiającymi posiadanie statusu upoważnionego przedsiębiorcy AEO (Autorized Economic Operator– upoważniony przedsiębiorca w zakresie uproszczeń celnych).

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie chemiczne lub pokrewne (preferowane będzie wykształcenie związane z metalurgią lub odlewnictwem)
  • Umiejętność pracy w środowisku MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Chęć do podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym

Oferujemy:

  • Pracę na pełny etat na umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • Stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w młodym i aktywnym zespole
  • Miłą atmosferę pracy
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.