Pracownik laboratorium – biolog/ biotechnolog

testDNA Sp. z o.o. sp.k.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Twój zakres obowiązków:

Na czym polega praca biologa/ biotechnologa w laboratorium?

Twoim zadaniem będzie wspieranie działu laboratoryjnego w codziennych obowiązkach. Oznacza to, że będziesz odpowiedzialny/a za wykonywanie badań genetycznych i przygotowywanie wyników naszym Pacjentom. Ponadto, będziesz ściśle współpracował/a z pozostałymi działami naszej firmy.
Jak to wygląda w praktyce?

Osoba na stanowisku biologa/biotechnologa w laboratorium genetycznym będzie zajmować się zabezpieczaniem materiału i wykonywaniem badań genetycznych pod nadzorem diagnosty laboratoryjnego. Będzie również odpowiedzialna za prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej, przygotowanie, archiwizację i katalogowanie wyników badań, nadzór nad sprzętem laboratoryjnym oraz terminowe wykonywanie oznaczeń. Wszystkie te zadania będzie wykonywała zgodnie z regulaminem laboratorium i zaleceniami Systemu Zarządzania Jakością. Praca na tym stanowisku wymaga także ścisłej współpracy z pozostałymi działami firmy.
Co to dla Ciebie oznacza?

  • Zyskujesz możliwość poszerzania swojej wiedzy i umiejętności przydatnych przy prowadzeniu badań laboratoryjnych
  • Zyskujesz możliwość poszerzania swojej wiedzy z różnych technik stosowanych w genetyce od wirusologii, cytogenetyki, aż po kryminalistykę
  • Możesz stać się częścią zgranego zespołu, dla którego ważna jest uczciwa i koleżeńska współpraca
  • Masz szansę rozwijać swoją wiedzę i umiejętności na szkoleniach zewnętrznych i warsztatach ze studentami prowadzonymi w naszym laboratorium

Nasze wymagania

Jeśli…

  • Posiadasz wykształcenie wyższe z dziedziny nauk biologicznych (biologia, biotechnologia)
  • Dysponujesz praktyczną znajomością podstawowych technik wykorzystywanych w pracowni biologii molekularnej
  • Posiadasz doświadczenie w pracy laboratoryjnej
  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym
  • Chcesz stale poszerzać swoją wiedzę i rozwijać swoje umiejętności
  • Potrafisz pracować pod presją czasu i nie stanowi to dla Ciebie problemu
  • Dobrze znasz pakiet MS Office i sprawnie korzystasz z komputera
  • Zależy Ci na pracy w zespole, w którym panuje miła atmosfera
  • Jesteś skrupulatny, sumienny i odpowiedzialny

…to znaczy, że być może właśnie Ciebie szukamy!

Do naszego zespołu szukamy osoby dokładnej i dobrze zorganizowanej, która dzięki swojej pracy przyczyni się do sprawnego funkcjonowania działu laboratoryjnego. Misją naszej firmy jest pomoc ludziom poprzez realizowanie dla nich kompleksowych badań genetycznych, które będą rozwiązaniem ich problemów. Swoją pracą możesz przyczynić się do poprawy życia wielu osób.

To oferujemy:

  • Satysfakcjonującą pracę w firmie, w której będziesz chciał zostać na dłużej
  • Bardzo dobrą, przyjazną atmosferę w zespole, który jest nastawiony na współpracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego opartego na praktycznych działaniach w szybko rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stałe wynagrodzenie w wysokości 3660 brutto na okresie próbnym
  • Pracę w systemie dwuzmianowym w godzinach 7:00-14:35 i 14:25- 22:00 od poniedziałku do piątku
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego
  • Regularne integracje
  • Dobrze wyposażoną kuchnię firmową

Prezentacja firmy

testDNA Sp. z o.o. sp. k. oferuje nowoczesne i kompleksowe usługi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia