Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Pracownik księgarni - 12 zł netto/godz

Warszawa, mazowieckie

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników:

Stanowisko: Pracownik  księgarni

Lokalizacja : Warszawa, Żoliborz

Dla naszego klienta poszukujemy dwóch pracowników księgarni od zaraz i do końca września.

Do głównych obowiązków pierwszej osoby będzie należało:

- wydawanie zamówień ze sklepu internetowego i Allegro;

- odbiór telefonów;

- przyjmowanie dostaw.

Druga osoba będzie odpowiedzialna za rozwożenia dostaw na terenie Warszawy i okolic oraz odbiór towaru z centrali.

Oferujemy :

- elastyczny czas pracy,  od 10:00 do 18:00 z możliwością jak wydłużenia tak i skrócenia w zależności od natężenia pracy;

- 12 złotych do ręki.

Poszukujemy osób:

- komunikatywnych,

- otwartych na klienta

- o dużej kulturze osobistej

- prawo jazdy kategorii B (w przypadku drugiej osoby)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Firma OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jednym z liderów w branży doradztwa... personalnego i pośrednictwa pracy na rynku międzynarodowym. Proponujemy pracę stałą oraz tymczasową, zarówno w Polsce jak i za granicą.

Firma posiada siedem oddziałów rekrutacyjnych w Polsce (Warszawa, Wrocław, Kraków, Gliwice, Gdynia, Opole, Poznań, Pruszków, Bolesławiec, Białystok, Kielce), siedzibę główną na Bielanach Wrocławskich, a także oddziały w Czechach, Słowacji, Niemczech, Holandii, Ukrainie i na Węgrzech.

OTTO Polska jest członkiem Polskiego Forum HR oraz Business Centre Club.

Firma OTTO Polska Sp. z o.o. posiada wpis do rejestru jako: agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczpospolitej Polskiej nr. 2590/1a, agencja pośrednictwa pracy w zakresie pośrednictwa pracy za granicą u pracodawców zagranicznych obywateli polskich nr. 2590/1b, agencja doradztwa personalnego nr. 2590/2, agencja pracy tymczasowej nr. 2590/3, agencja poradnictwa zawodowego nr. 2590.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/08/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta