Pracownik kontroli końcowej (m/k)

Trenkwalder

Świebodzice, dolnośląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świebodzice
Obowiązki:
  • kontrola końcowa i oczyszczenie elementów aluminiowych,
  • pakowanie dobrych jakościowo elementów.

Wymagania:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie,
  • podstawową wiedzę dotyczącą obsługi maszyn, urządzeń,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym lub równoważnym (w tym weekendy),
  • chęci zdobywania wiedzy i podnoszenia kwalifikacji,
  • znajomość norm jakości ISO.

Oferujemy:
  • umowę o pracę,
  • zatrudnienie bezpośrednio przez naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + premie i dodatki (w systemie równoważonym),
  • szereg benefitów pozapłacowych,
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Osoby zainteresowane zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji za pośrednictwem portalu. Zapraszamy również do naszego biura Trenkwalder, Wałbrzych, ul. Uczniowska 16 na terenie Invest Park od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Kontakt telefoniczny pod numerem 605 150 716

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy