Pracownik Kontroli Jakości

Plus Kadra Sp. z o.o.

Łopatki, lubelskie

Plus Kadra Sp. z o.o. – jest dynamiczną rozwijającą się ogólnopolską Agencją Zatrudnienia,Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego działająca na rynku od 2005 roku, wpisaną do Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 1676.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łopatki

Zadania:

  • odbiór owoców
  • pobieranie prób
  • kontrola jakości przebadanego surowca
  • przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:

  • aktualna KSIĄŻECZKA SANEPIDU - wymóg konieczny
  • gotowość do pracy w systemie III-zmianowym
  • odpowiedzialność
  • zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • umowę o pracę
  • system premiowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.