Pracownik kontroli jakości procesu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Czeladź

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI PROCESU

Zakres obowiązków:

  • Kontrola detali w trakcie produkcji,
  • Uruchomienie produkcji, zwolnienie pierwszej dobrej sztuki,
  • Kontrola wyrobu gotowego,
  • Dopuszczenie lub zatrzymanie produkcji,
  • Przygotowanie wzorców produkcyjnych,
  • Nadawanie numerów partii produkcyjnych,
  • Wykonywanie kontroli wyrobu w sali metrologicznej (testy wytrzymałościowe),
  • Prowadzenie zapisów i rejestracji KJ.

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku Kontroler Jakości,
  • Umiejętność pracy z przyrządami do prób i kontroli,
  • Obsługa MS Office,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Radzenie sobie ze stresem i presją czasu,
  • Samodyscyplina i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez naszego klienta,
  • Miłą atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkoleń,
  • Ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.