Pracownik kontroli jakości na terenie Niemiec

Exact Systems

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Exact Systems S.A. jest czołowym dostawcą usług jakościowych dla branży motoryzacyjnej, producentów sprzętu AGD i przemysłu elektronicznego. Obecnie usługi firmy dostępne są w 13 krajach: Polsce, Czechach, Niemczech, Słowacji, Turcji, Rumunii, Rosji, Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, na Węgrzech, Portugalii oraz w Chinach.

Już dziś zapraszamy do kontaktu poprzez Live Chat na www.exactsystems.de – gdzie nasi konsultanci dostępni online odpowiedzą na państwa pytania!

W związku z dynamicznym rozwojem obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

(numer referencyjny: KJ_Niemcy)

Miejsce pracy: Hilchenbach, Solingen, Sulzbach, Sarbrucken, Mannheim, Regensburg,

Obowiązki:

  • Selekcja, naprawa i sortowanie części i podzespołów z branży motoryzacyjnej, AGD i przemysłu elektronicznego zgodnie z przekazaną instrukcją
  • Przepakowywanie i oznaczanie komponentów
  • Raportowanie wyników kontroli

Oferujemy:

  • Długoterminową współpracę w oparciu o niemieckie warunki pracy
  • Wynagrodzenie podstawowe + dodatki + zwrot kosztów dojazdów do pracy
  • Wyższe stawki godzinowe co 3 miesiące
  • Wsparcie koordynatora/biura na projekcie
  • Opiekę medyczną na terenie Niemiec
  • Dla najlepszych możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy

Wymagania

Wymagamy:

  • Udokumentowany 30 dniowy okres ubezpieczeniowy w Polsce (ZUS, KRUS, PUP lub inne)
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu podstawowym
  • Dodatkowym atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat. B i możliwość wykorzystywania własnego samochodu do celów służbowych (za opłatą)
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dobry wzrok i zdolności manualne

Prezentacja firmy

Exact Systems S.A. działa od 2004 r. i jest obecnie czołowym dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości