Pracownik kontroli jakości - ŁÓDŹ - WIDZEW

Agencja Pracy Tymczasowej EMS Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej EMS (nr certyfikatu 11714)
z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko:

PRACOWNIK KONTROLI JAKOŚCI

Zakres obowiązków:

- kontrola jakości produktów

- segregowanie i pakowanie

- praca ze skanerem

- praca 2 zmianowa (6-14; 14-22)

Wymagania:

- podstawowa obsługa komputera

- umiejętność pracy ze skanerem

- chęci i zaangażowanie w pracy

Oferujemy:

- umowę zlecenie ze stawką godzinową 18 zł brutto (18,50zł brutto po 3 miesiącach pracy)

- premię miesięczną 100-600zł brutto

- darmowe owoce we wtorki

- szkolenia dla nowych pracowników

- możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

- miejsce pracy Łódź – Widzew

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji za pośrednictwem portalu lub o kontakt telefoniczny w godz. 8-16 od poniedziałku do piątku.

W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli:

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami)

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
18PLN - 18PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia za wydajność i za pracę w soboty
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna