Pracownik kontroli jakości do przyuczenia

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o.

Piaseczno, k., Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Kompania Elektroniczna Sp. z o.o. - kontraktowy producent modułów elektronicznych w związku z rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno

Obowiązki:

  • Testowanie i kontrolowanie zgodności produktu z dokumentacją techniczną
  • Raportowanie o wykrytych wadach i problemach oraz udział w ustalaniu metod usuwaniu wad i problemów
  • Przygotowanie podzespołów montażowych,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub techniczne zawodowe
  • Samodyscyplina i bardzo dobra organizacja pracy
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność lutowania/możliwość przyuczenia
  • Chęć do pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pracę w miłej atmosferze, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy przesyłać CV wraz z aktualną klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Prezentacja firmy

Produkcja kontraktowa elektroniki przemysłowej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne