Opis stanowiska pracy

InterKadra jest jedną z największych polskich Agencji świadczących usługi na rzecz klientów indywidualnych i firm. Renomowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy obejmującą swoim działaniem rynek krajowy oraz zagraniczny. Posiada Certyfikat Ministra Gospodarki i Pracy nr 3372.

Wykorzystaj w pełni swoje umiejętności i zbuduj z nami swoją karierę !

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik kompletacji

Nr ref. KOM/1119/WR

Miejsce pracy: Magnice (gmina Kobierzyce, 16 km od Wrocławia)

Mamy do zaoferowania:

- Atrakcyjne wynagrodzenie dwuskładnikowe (podstawa: 3150 zł brutto + do 15% premii),
- Atrakcyjny bonus: 20% podstawy (630 zł brutto),
- Umowę o pracę tymczasową,
- Pakiet benefitów m.in. obiady za 1 zł, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, bezpłatne dojazdy do/z pracy,
- Szybką i sprawną rekrutację, pracę od zaraz
- Stałą opiekę koordynatora z ramienia InterKadra w trakcie rekrutacji i zatrudnienia,
- Bezpłatny dojazd do pracy autobusem pracowniczym z Wrocławia i innych miejscowości (ul Kromera, Hallera, Ogród Botaniczny, Wzgórze Partyzantów, Powstańców Śląskich), Bielawy, Dzierżoniowa, Ząbkowic Śląskich, Ziębic, Strzelina i wielu innych lokalizacji).

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- Obsługa ręcznego skanera,
- Kompletowanie zamówień (produkty kosmetyczne i odżywki proteinowe),
- Dbanie o dokładność i czystość przy kompletowaniu zamówień.

Oczekujemy:

- Dyspozycyjności do pracy w systemie 2 zmianowym (6:00-14:00 i 14:30-22:30) od poniedziałku do niedzieli,
- Obsługi skanera - mile widziane,
- Pełnoletności,
- Odpowiedzialności i zaangażowania.

Zapraszamy na spotkania informacyjne:

26.11.19 godz. 10:00 Ząbkowice Śląskie, MCK, Rynek 55
26.11.19 godz. 10:00 Bielawa, GCI, ul. Wolności 109, I piętro
27.11.19 godz. 10:00 Ziębice, MCK, plac Strażacki 8

Oferowane stanowisko nie jest tym, którego szukałeś? Zajrzyj na naszą stronę internetową lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski i sprawdź co możemy Ci zaproponować.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Wynagrodzenie
3 150PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji