Pracownik kompletacji zamówień

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Swadzim, Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Swadzim, Poznań

Miejsce pracy: Swadzim

Oferta:

  • 1-miesięczny okres próbny (umowa-zlecenie)
  • Po okresie próbnym stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (m.in. opieka medyczna, karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, rabaty pracownicze na kolekcje i inne)
  • Premie za polecenia pracowników

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na magazynie - mile widziane
  • Doświadczenie w rozpatrywaniu zwrotów i reklamacji z branży odzieżowej - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Chęć nawiązania dłuższej współpracy

Zadania:

  • Kompletowanie i zbieranie zamówień złożonych przez klientów
  • Sprawdzanie zgodności dostaw z dokumentami
  • Etykietowanie towaru i przygotowywanie paczek do wysyłki
  • Rozładowywanie i załadowywanie samochodów dostawczych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy