Pracownik kompletacji zamówień (Niemcy)

Dekra Praca Sp. z o.o.

Landsberg am Lech, zagranica

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy pracowników do pracy w nowoczesnym, zmechanizowanym tartaku przy:

  • kompletowaniu zamówień
  • foliowaniu skompletowanych palet
  • etykietowaniu palet

Wymagania:

  • komunikatywny język niemiecki – poziom min. A2
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym i brygadowym
  • mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • wynagrodzenie 10 €/h brutto
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • zwrot kosztów pierwszego dojazdu do Landsberg am Lech
  • dodatek na paliwo (przy korzystaniu z własnego środka transportu)
  • premie świąteczne
  • bezpłatne ubranie robocze

Wymagania

Wymagania:

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji