Alab Laboratoria Sp. z o.o.

Pracownik Kasowy

Od: Alab Laboratoria Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Alab Laboratoria Sp. z o.o. to ogólnopolska sieć laboratoriów diagnostycznych. Istniejemy na rynku od 17 lat i wykonujemy 45 mln badań rocznie. Mamy ponad 300 Punktów Pobrań materiału diagnostycznego i 81 laboratoriów we wszystkich województwach w Polsce, a w naszej ofercie jest ponad 3000 różnych badań.

W swojej pracy często korzystamy z doświadczeń niemieckiej grupy LIMBACH, naszego biznesowego partnera. Współpracujemy również z uniwersytetami i naukowcami z Europy i z całego świata, by zapewnić pacjentom i klientom najwyższą jakość usług. Stawiamy na nowoczesność i technologię, dbając o to, by aparatura, na której pracują nasi diagności dorównywała ogólnoświatowym standardom i najnowszym trendom w medycynie laboratoryjnej.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • rozliczanie dokumentów finansowych i kasowych,
  • kontrolowanie oraz weryfikacja poprawności dokonywanych rozliczeń kasowych,
  • wyjaśnianie ewentualnych rozbieżności – kontakt z laboratoriami, nadzorowanie ponownego procesu wprowadzania danych,
  • wsparcie w bieżących zadaniach pozostałych pracowników działu.

Jakie są nasze oczekiwania wobec idealnego kandydata?:

  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość programu Microsoft Excel,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • sumienność, rzetelność oraz dobra organizacja pracy własnej.

W zamian za Twoje zaangażowanie w pracę oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę na pełen etat – od poniedziałku do piątku,
  • stałe wsparcie ze strony doświadczonego zespołu,
  • kartę MultiSport,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,
  • zniżki na nasze usługi dla Pracowników oraz ich rodzin,
  • lokalizację: Mokotów.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujacy sie po prawej stronie ogloszenia.