Opis stanowiska pracy

Sanpro Consulting to zespół ludzi z pasja, którzy na co dzień zajmują się organizacją zatrudnienia oraz rekrutacją, proponując najlepszym kandydatom pracę a Klientom kompleksową obsługę w obszarze obejmującym HR Management.

Aktualnie poszukujemy do naszego Klienta – Kancelarii Prawnej – osoby na stanowisko:

Pracownika Kancelarii

Miejsce pracy: Wrocław
Ul. Dąbrowskiego
Zadania:

• pisanie umów,
• wykonywanie czynności notarialnych (drukowanie, skanowanie, pieczętowanie, obsługa klienta)

Kancelaria oferuje:

• wynagrodzenie: 1700 zł netto
• umowa o pracę bądź umowa zlecenia
• pracę pod skrzydłami doświadczonego Notariusza

Wymagania

• ukończone studia prawnicze lub student/studentka IV bądź V roku studiów (tryb zaoczny)
• dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 17.00
• duże zaangażowanie
• chęć poszerzania wiedzy oraz kompetencji
• wysoka kultura osobista
• znajomość obsługi MS OFFICE

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura