Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1401

Obowiązki:

Na tym stanowisku zajmiesz się:
- Wspieraniem użytkowników lokalnych oraz w innych oddziałach z zakresu działania i obsługi aplikacji oraz urządzeń komputerowych
- Przyjmowaniem, rejestracją i analizą zgłoszeń telefonicznych, mailowych od użytkowników w systemie HelpDesk
- Rozwiązywaniem problemów lub ich przekazywaniem do kolejnych linii wsparcia
- Monitorowaniem bieżących konfiguracji systemu i zasobów sieci
- Inwentaryzacją i konserwacją sprzętu IT
- Szkoleniem nowych użytkowników z zakresu regulaminu i procedur IT
- Współtworzeniem dokumentacji IT
- Udziałem w projektach IT

Co możemy Ci zaoferować:
- Pracę w grupie pasjonatów i profesjonalistów IT
- Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji (udział w szkoleniach i projektach IT)
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Elastyczny czas pracy

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Języki:

  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, informatyczne

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane wykształcenie minimum średnie związane z IT, studenci IT lub osoby z doświadczeniem na podobnym stanowisku Komunikatywność, otwartość, pozytywne nastawienie Dobra obsługa komputera oraz znajomość sprzętu IT Znajomość systemów operacyjnych stacji roboczych (Windows) Podstawowa znajomość systemów operacyjnych serwerów (Windows) Podstawowa znajomość budowy komputerów i sieci komputerowych Mile widziana znajomość zagadnień telekomunikacyjnych oraz języka angielskiego

Miejsce pracy: 85-001 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagane dokumenty: CV proszę kierować na adres: rekrutacja@infusio.pl Dokumenty aplikacyjne proszę nazwać w formacie imię nazwisko CV. Do oferty prosimy załączyć poniższe oświadczenie. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, zawartych w CV i/lub liście motywacyjnym, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, a w przypadku zatrudnienia w celu realizacji umowy o pracę na podstawie na podstawie mojej dobrowolnej zgody, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, c oraz art. 9 ust. 2 lit. b RODO. Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w postaci numeru telefonu, adresu e-mail, co będzie wpływać na efektywne przeprowadzenie procesu rekrutacji, w tym ułatwienie komunikacji. Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku, umieszczonego w CV i zezwalam na nieodpłatne przechowywanie mojego wizerunku w postaci zdjęcia umieszczonego w CV. Na podstawie art. 81 ust. 1 ustawy z 4 lutego1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych ( tj. Dz. U. z 2017 r., poz. 880 ze zm.). RODO - Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 RODO Administratorem Pani/Pana danych jest Infusio sp. z o.o., pozostałe informacje można znaleźć na stronie eopieka.org.pl/zgoda.html Informujemy, że: 1. administratorem moich danych osobowych jest INFUSIO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Osielsku ul. Szosa Gdańska 19, 86-031 Osielsko, NIP 9671353753, KRS 0000411222, REGON 341244991, e-mail: iod@infusio.pl; 2. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udziału w niniejszym procesie rekrutacyjnym oraz - w przypadku wyrażenia na to zgody w dalszych procesach rekrutacyjnych. 3. Przyjmuję do wiadomości, iż podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym, a w przypadku wyrażenia na to zgody - również w dalszych procesach rekrutacyjnych. 4. Przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych w toku obecnej rekrutacji odbywa się w oparciu o dobrowolnie wyrażoną zgodę (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO)*. Przetwarzanie danych osobowych w dalszych procesach rekrutacyjnych odbywa się na podstawie zgody (art. 6 ust. 1 lit. a) RODO). 5. Dane będą mogły być również przetwarzane niezależnie od wyrażonej zgody, w związku z dochodzeniem/obroną roszczeń (art. 6 ust. 1 lit. f) RODO). 6. Mam prawo do żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, otrzymania kopii, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 7. Mam prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania moich danych osobowych. 8. Moje dane osobowe będą przetwarzane przez okres nie dłuższy niż przez czas trwania procesu rekrutacji, nie dłużej jednak niż rok od dnia wyrażenia zgody. 9. Mam prawo otrzymać w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego dane osobowe mnie dotyczące, które dostarczyłam/dostarczyłem na podstawie zgody, w tym mogę zlecić przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi. 10. Moje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, ani do państw trzecich (poza Europejski Obszar Gospodarczy) ani do organizacji międzynarodowych. 11. Moje dane nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany. 12. Przysługuje mi prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego, gdy uznam, iż przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących narusza przepisy RODO. 13. Brak powyższej zgody uniemożliwi rozpatrzenie oferty. * RODO oznacza rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz.U.UE.L.2016.119.1

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN

Email: rekrutacja@infusio.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ochrona

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy