Opis stanowiska pracy

Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:

- obsługa techniczna sprzętu komputerowego, multimedialnego, audiowizualnego Instytutu,

- administrowanie strony internetowej Instytutu, obsługa poczty e-mailowej Instytutu,

- przydzielanie sal na zajęcia dla studiów prowadzonych przez Instytut,

- inwentaryzacja sprzętu oraz środków trwałych,

- zamawianie materiałów eksploatacyjnych do sprzętu i urządzeń biurowych.

Oferujemy:

zatrudnienie w ramach umowy o pracę, w wymiarze pełnego etatu,

możliwość rozwoju zawodowego w instytucji o ugruntowanej pozycji,

świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami oraz prawo do powiadomienia o podjętej decyzji w sprawie obsadzenia stanowiska jedynie wybranego kandydata.

Wymagania

Niezbędne wymagania:

- wykształcenie wyższe,

- umiejętności organizacyjne,

- samodzielność w wykonywanych obowiązkach,

- umiejętność pracy w zespole,

- operatywność, komunikatywność, umiejętność szybkiego uczenia oraz samodzielnego rozwiązywania problemów, chęć zdobywania nowych doświadczeń,

- wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie w pracę.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
z możliwością zatrudnienia na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Premie, dodatki:
premia, dodatek za staż pracy.
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa