Pracownik inwentaryzacji

Work Service S.A.

Warszawa, mazowieckie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Inwentaryzacja sprzętu znajdującego się w firmie za pomocą skanerów, polegająca na fizycznym spisywaniu srodków trwałych znajdujacych
    się w firmie (PC, laptopy, monitory itp),
  • Możliwe tworzenie baz danych w arkuszu kalkulacyjnym Excel,
  • Drobne prace magazynowe jak np. przyjmowanie dostaw, pomoc
    w zapakowaniu sprzętu, pomoc w transportach do/z magazynu.

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • Chęci do pracy,
  • Pozytywnego nastawienia,
  • Wysokiej kultury osobistej,
  • Podstawowej znajomości programu Excel,
  • Dyspozycyjności od kwietnia (na okres około 8 tygodni),
  • Mile widziany status studenta.

CO OFERUJEMY:

  • Pracę na podstawie umowy zlecenie,
  • Atrakcyjną stawkę godzinową,
  • Pracę pon-pt w godz. 08:00-16:30 (możliwość realizacji dodatkowych godzin),
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pracę w Centrum Warszawy,
  • Szkolenie przygotowujące do pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.