Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/12/2018.

Pracownik Inwentaryzacji z Funkcją Kierowcy // Niemcy

Niemcy, różne miejscowości, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą Team Leadera podczas prac inwentaryzacyjnych w Niemczech.

Prowadzimy rekrutację równolegle do kilku niemieckich miast: Karslruhe, Mannheim, Kaiserslautern, Pfaffenhofen, Leipzig, Nürnberg Bayreuth, Berlin

Praca od stycznia 2019

Obowiązki:
- Transport pracowników do miejsca pracy busem pracowniczym,
- Skanowanie i liczenie towaru w sklepach wielkopowierzchniowych,

Oferujemy:
- Stawka godzinowa naliczana od momentu startu silnika,
- Bezpłatne zakwaterowanie, bez konieczności przeprowadzek podczas trwania projektu,
- Opiekę polskiego koordynatora,

Wymagania:
- prawo jazdy kat. B.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu lub do aplikowania za pośrednictwem strony.

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
04/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji