Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/01/2019.

Pracownik inwentaryzacji w dniach 21.01-22.01

Zabrze, śląskie

Work Service S.A.

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Inwentaryzacja sklepu (sklep z zabawkami);
  • Zliczanie, skanowanie towaru;
  • Praca w dniach 21.01 i 22.01

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie;
  • Stawkę godzinową: 14.70 brutto
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.
  • Pracę dla renomowanego Klienta.

Wymagania

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracach inwentaryzacyjnych na sklepach;
  • Umiejętność liczenia;
  • Dobra organizacja pracy;
  • Dyspozycyjność do pracy w dniach 21.01 w godzinach 9-21 i 22.01 w godzinach 7-19.

Work Service S.A. jest największą firmą usługową na polskim rynku pracoserwisu, czyli... rynku wszystkich usług związanych z pracą.

Tworzymy jedną z wiodących polskich grup kapitałowych – Grupę Work Service – nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizację, eksperta w dziedzinie doradztwa personalnego, zarządzania zasobami ludzkimi i outsourcingu funkcji.

Działamy od 1999 roku. Tworzyliśmy rynek pracy tymczasowej w Polsce, dziś kreujemy szeroki rynek pracoserwisu, wyznaczając jego nowe standardy. Jesteśmy już obecni w dziesięciu krajach Europy.

Długoletnia współpraca z największymi pracodawcami w kraju i za granicą umożliwiła nam zdobycie pełnej wiedzy na temat rynku pracy i kompleksowych rozwiązań wspomagających zarządzanie.

Ponad 1200 firm wybrało właśnie nas na swojego partnera w biznesie, doceniając nasze doświadczenie, profesjonalizm i indywidualne podejście.

Każdego roku dzięki naszej firmie zatrudnienie znajduje blisko 100 tysięcy osób.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
08/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca dla studenta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie