Pracownik Inwentaryzacji Niemcy.

cpc_uniwersalne_klient

Karlsruhe lub Essen, zagranica

CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Karlsruhe lub Essen

Nr ref.: 0028935

Rodzaj pracy: Praca za granicą

Zakres obowiązków:

  • liczenie towaru za pomocą skanera
  • przeprowadzanie kontroli w trakcie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy od początku października 2020 do końca listopada lub połowy grudnia 2020 z możliwością kontynuacji pracy od stycznia 2021
  • znajomość obsługi komputera
  • rzetelności w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy 6 dni w tygodniu, również w godzinach nocnych
  • mile widziane prawo jazdy kat B
  • mile widzialne doświadczenie w prowadzeniu busa
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy inwentaryzacji

Oferta:

  • stawkę godzinową w wysokości 10,15 Euro/brutto/godz.
  • DARMOWE ZAKWATEROWANIE
  • szkolenie wdrożeniowe do pracy (obsługa skanera itd..)
  • czas dojazdu po pierwszej godzinie jazdy doliczany do czasu pracy
  • bezpłatne dojazdy do i z pracy busem 9-osobowym
  • polską umowę o pracę tymczasową w wymiarze ¾ etatu
  • nadgodziny płatne dodatkowo: 25% stawki godzinowej
  • dodatek do pracy w porze nocnej: 25% stawki wynagrodzenia godzinowego brutto
  • płatny urlop wypoczynkowy
  • wsparcie koordynatora na każdym etapie rekrutacji i po jej zakończeniu
  • możliwośc stałej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.