Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2017.

Pracownik inwentaryzacji-15,00-16,50 zł/h

Wrocław, dolnośląskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

INWENTARYZACJE 15,00- 16,50 zł /h

Nr ref. INW/1017/WR

Dostępne terminy:
15.10 niedziela:

- ul. Hubska (8 miejsc) 21:00 - 6:00 | 15,00 zł brutto/h
- ul. Krzywoustego CH KORONA (20 miejsc) 19:45 - ok. 5:00 | 16,50 zł brutto/h

16.10 poniedziałek
- ul. Graniczna CH FACTORY (20 miejsc) 19:45 - ok. 5:00 | 16,50 zł brutto/h

22.10 niedziela
- ul. Ustronie (6 miejsc) 20:00-6:00 | 15,00 zł brutto/h
- ul. Zwycięska (6 miejsc) 18:00-6:00 | 15,00 zł brutto/h

Zakres prac:
- liczenie, skanowanie towaru
- układanie towaru
- drobne prace porządkowe

Warunki pracy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilnoprawnej
- stawki godzinowe 15,00 i 16,50 zł brutto
- przelew wynagrodzenia w terminie do 15 listopada

Oczekujemy jedynie:
- dyspozycyjności do pracy w godzinach nocnych
- pełnoletności
- chęci do pracy

Zainteresowane osoby zachęcamy do przesłania swojego zgłoszenia (imię, nazwisko, nr telefonu) poprzez portal OLX.

W przesłanych aplikacjach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)".

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
15,00 zł - 17,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne