Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 24/09/2018.

Pracownik Ikea - pomoc kuchenna (praca przy zmywaniu naczyń)

Haarlem, Amsterdam, Ammersfoort, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 12 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Rozpoczęcie pracy: od zaraz

Praca na długi czas

Opis pracy:
Pomoc kuchenna w punkcie gastronomicznym- praca przy zmywaniu naczyń i na magazynie IKEI.

Oferujemy:

Stawki wiekowe poniżej 22 lat
Stawka podstawowa 10,20 euro brutto/h
Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika;

Dodatki:

- od poniedziałku do piątku:
00.00 – 05.00: 100 %
05.00 – 07.00: 50 %
19.00 – 00.00: 50 %

- sobota:
14.00 – 18.00: 25%
18.00 – 19.00: 50 %
19.00 – 00.00: 100 %

- niedziela:
00.00 – 00.00: 100 %
- stawka świąteczna: 200%

Wymagania

Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
Posiadanie prawa jazdy – mile widziane;
Sumienność, uczciwość, odpowiedzialność, zaangażowanie;
Wysoka kultura osobista.

Chcesz aplikować na naszą ofertę pracy? W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe.
Euro Work 2476

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Catering / Gastronomia , Praca Inne , Praca Praca fizyczna