Pracownik hurtowni 16zł/h - wypłata co tydzień

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Pracownik działu : Kasy/relacje

OBOWIĄZKI:
– realizacja płatności gotówkowych i bezgotówkowych poprzez obsługę kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych
- wystawianie faktur Klientom Biznesowym
- obsługa skanera kodów

ZAPEWNIAMY
- cotygodniowe wynagrodzenie w każdą środę, bądź miesięcznie do 10-tego.
- atrakcyjną stawkę godzinową 16zł/h
- darmowe szkolenie z obsługi kasy fiskalnej,
- elastyczne godziny pracy- może to być praca na stałe jak i dorywcza.
- umowę z pełnymi składkami ZUS
- 30 minutowa przerwa
- możliwość umowy o pracę po okresie próbnym

LOKALIZACJA:
- Poznań, ul. Zamenhofa

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV.
FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy nr 6231 *oferta pracy tymczasowejProsimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

WYMAGANIA:
- posiadanie aktualnej książeczki sanitarno- epidemiologicznej,
- brak przeciwwskazań do pracy stojącej
- dyspozycyjność w godzinach 5-21 oraz w weekendy, bądź w same weekendy