Pracownik Hot-Linu technicznego w zakresie systemów Sage Symfonia

IT Excellence Sp z o.o.

01-217 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:
• Rozwiązywanie problemów technicznych za pomocą narzędzi zdalnych – telefon,
komputer
• Bieżąca pomoc Klientom
• Weryfikacja zgłoszeń i umawianie wdrożeń

Wymagania

WYMAGANIA:
• umiejętność rozmowy przez telefon z Klientem
• znajomość systemu Symfonia lub innego systemu klasy ERP
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• chęć ciągłego uczenia się i podnoszenia kwalifikacji

OFERUJEMY:
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji oraz osiąganych wyników
umowa o Pracę
udział w ciekawych projektach
możliwość rozwoju i zdobywania nowej wiedzy
niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon)
prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do kart Multisport

Prezentacja firmy

IT Excellence Sp. z o.o.jest firmą specjalizującą się we wdrażaniu syste... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP