Pracownik Handlowo-biurowy

BELEX

Halinów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Zadania:

*pozyskiwanie Klientów
*realizacja wyznaczonych celów sprzedaży
*przygotowanie ofert dla Klientów i negocjowanie cen sprzedaży
*profesjonalna obsługa Klientów,
*uczestniczenie w targach i wystawach organizowanych przez Pracodawcę

Oczekiwania:

*wykształcenie min. średnie,
*doświadczenie w obsłudze Klienta lub pracy na stanowisku handlowca preferowane w branży budowy maszyn
*prawo jazdy kat. B
*komunikatywna znajomość j. angielskiego (Rosyjski będzie dodatkowym atutem)

Prezentacja firmy

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży nowych i używanych urządzeń do ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi