Opis stanowiska pracy

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, firmy specjalizującej się w usługach pralniczych poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik hali produkcyjnej/pralni.

Miejsce pracy: Nowe Czarnowo

Nr ref.: PP/NCZ/2021

Opis zadań:

  • obsługa maszyn i urządzeń pralniczych,
  • sortowanie i wykładanie prania hotelowego na taśmy produkcyjne,
  • wykonywanie czynności kontrolnych w zautomatyzowanej pralni przemysłowej.

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową, (HM Serwis Group)
  • stawka od 20 zł brutto/h,
  • atrakcyjny system premiowy (dodatek do pracy w święta, niedziele, premia wydajnościowa, za dyspozycyjność),
  • praca w systemie 2-zmianowym (6:00-14:00,14:00-22:00),
  • dofinansowanie do posiłków, karnetów na siłownie/basen,
  • zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji

Zapraszamy również do naszego biura w Szczecinie przy ul. Bogusława X 1/13(3 piętro).

UWAGA: za polecenie pracownika, który przepracuje u nas miesiąc (min. 180 godzin) oferujemy 200 zł netto.

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy zmianowej,
  • chęć i szybkość przyswajania wiedzy,
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań.

Prezentacja firmy

HM Serwis Group Sp. z o.o., <br/>Agencja Zatrudnienia, nr Licencji 1532... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji