Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 25/11/2017.

Pracownik grupy otwarciowej - Menadżer ds.otwarcia sklepów - Toruń/Bydgoszcz

kujawsko-pomorskie

InterKadra Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

nr ref: PG/0917/TOR

Obowiązki:

- Uczestniczenie w projektach otwarcia nowych sklepów na terenie woj. kujawsko - pomorskiego (możliwe wyjazdy do innych miast i województw),

- Przygotowanie wyznaczonych w projekcie ekspozycji sklepowych

- Wykładanie towaru i przygotowywanie do ekspozycji; skręcanie szafek/ regałów/ boksów sklepowych

Wymagania

Wymagania:

- Warunek konieczny: dyspozycyjność do pracy poza miejscem zamieszkania minimum pięć dni w tygodniu,

- Mile widziane doświadczenie w handlu, znajomość zasad merchandisingu, cenowania towaru i form ekspozycji

Oferujemy:

- Pracę w zagranicznej sieci sklepów na terenie Polski – u kontrahenta InterKadra,

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową podpisywaną z Agencją InterKadra (zatrudnienie na dłuższy okres czasu),

- Atrakcyjne warunki finansowe,

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy... Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą,wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Jesteśmy jedną z największych polskich agencji świadczących usługi opiekuńcze i pielęgniarskie na rzecz klientów indywidualnych w Niemczech.

Co miesiąc na naszym pośrednictwem pracę w fabrykach międzynarodowych koncernów samochodowych w Czechach znajduje kilkadziesiąt osób z całej Polski.

W wybranych miastach na terenie kraju oferujemy również ciekawą pracę osobom uczącym się i studentom. Bez żadnych zobowiązań możesz dorobić do kieszonkowego pracując w centrach handlowych.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Finanse