Pracownik gospodarstwa z trzoda chlewna

Dolphin Poland LLP

Szwecja, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dolphin Poland LLP poszukuje 2 pracowników do pracy na farmie z trzodą chlewną, na terenie Szwecji (okolice Vastera)

Praca od maja na max 180 dni
Opieka nad zwierzętami ( trzoda chlwena ) , sprzątanie boksȯw,plus inne prace na farmie

wymagania:

• własna działalność gospodarcza
• komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
• sprawność fizyczna i przygotowanie do pracy fizycznej na farmie
• dobry stan zdrowia
• doświadczenie na farmie i w pracy z trzodą chlewną
• prawo jazdy mile widziane

• Wybór do testu odbywa się na podstawie CV. Test jest wykonywany przez maksymalny okres 14 dni.

• Kandydat może zostać odesłany, jeśli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe.

oferowane:
• zakwaterowanie
• podróż do i ze Szwecji
• 50 godzin tygodniowo
• Stawka 12,00/H

prosimy słać CV w jęz. ang lub jęz. polskim

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna