Pracownik gospodarstwa na kurzej farmie

Dolphin Poland LLP

Lund, zagranica

Opis stanowiska pracy

Dolphin Poland LLP poszukuje 1 pracownika do pracy na farmie z drobiem , na terenie Szwecji (okolice Lund ). Opcja zamieszkania na farmie z partnerem i dziećmi

Opieka nad zwierzętami: codzienny nadzór i opieka nad kurczętami, nawożenie, przygotowanie stajni przed wprowadzeniem nowych zwierząt

Rolnictwo: Transport zboża, prowadzenie ładowarki, różne prace konserwacyjne

Ogrodnictwo np. przycinanie trawy i żywopłotów, chwastów. Utrzymanie domów i budynków gospodarczych, malowanie i drobne prace budowlane

wymagania:

• własna działalność gospodarcza założona w Szwecji ( po okresie prȯbnym )
• komunikatywna znajomość języka angielskiego ,
• sprawność fizyczna i przygotowanie do pracy fizycznej na farmie
• dobry stan zdrowia
• doświadczenie na farmie i w pracy ze zwierzętami ( kury )
• prawo jazdy mile widziane

• Wybór do testu odbywa się na podstawie CV. Test jest wykonywany przez maksymalny okres 14 dni.

• Kandydat może zostać odesłany, jeśli nie zostanie zakwalifikowany po przyjeździe.

oferowane:
• zakwaterowanie
• podróż do i ze Szwecji
• min . 200 godzin miesięcznie
• Stawka 16,75 euro/H

prosimy słać CV w jęz. ang lub jęz. polskim

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Rolnictwo