Pracownik Gospodarczy

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych Klientów poszukujemy: Pracownika Gospodarczego.

Zadania:

· Obsługa posiedzeń sądowych: wpuszczanie i kontrola uczestników

· Współpraca z Kancelarią

· Dbanie o prawidłowy obieg korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej (w tym dostarczanie dokumentów do innych budynków i na pocztę).

· Drobne prace konserwacyjne np. wymiana żarówki, dokręcenie śrubki

· Zamknięcie budynku po zakończonym dniu pracy

· W sezonie letnim, drobne prace ogrodowe (skoszenie trawnika)

Wymagania:

· Gotowość do pracy w godzinach: 11.00 – 21.00 (ruchome godziny, zachowujące normy 8 H)

· Zaświadczenie o niekaralności - wymóg konieczny

· Dyskrecja, uczciwość

· Osoba pomocna i uczynna

· Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

· Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

· Wynagrodzenie 2500 zł netto/miesięcznie

· Możliwość pracy na pełen etat lub na pół etatu

· Miła atmosfera w pracy

· Świetna lokalizacja w samym centrum Warszawy

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Przedział wynagrodzenia:
3.400,00 zł - 3.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne , Praca Ochrona , Praca Praca fizyczna