Pracownik gospodarczy

Grupa Bemo

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład której wchodzi 14 autoryzowanych salonów sprzedaży samochodów takich marek jak Ford, Hyundai, Mazda, Mercedes, Mitsubishi, Peugeot, Citroen oraz Volvo znajdujących się w Poznaniu, Szczecinie, Koszalinie, Warszawie i Łodzi.

Działamy na polskim rynku od roku 1993, dzięki czemu możemy pochwalić się długoletnim i bogatym doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Wykwalifikowana kadra oraz regularne badanie satysfakcji klienta pozwalają nam gwarantować najwyższą jakość świadczonych usług i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających kierowców.

Miejsce pracy: Poznań

AG/2018/98

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie porządku i czystości
  • wykonywanie nieskomplikowanych napraw
  • odśnieżanie oraz dbanie o właściwy stan nawierzchni ciągów komunikacyjnych
  • prace konserwacyjne

Oczekujemy:

  • rzetelność
  • punktualności
  • skrupulatności i dokładności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • doświadczenie na podobnych stanowisku - mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • atrakcyjny system wynagrodzeń
  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków
  • przyjazną atmosferę pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów w tym karty Multisport

Prezentacja firmy

Grupa Bemo to jedna z największych w Polsce grup dealerskich, w skład kt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na magazynie