Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)

PRACOWNIK GOSPODARCZY

Od: Maksimum Sp. z o.o. Holding Sp. k-a (Opal)
Miejsce pracy: Katowice

Osoba zatrudniona na stanowisku będzie odpowiedzialna w głównej mierze za dachy biurowców firmy. Dbanie o ich prawidłowy stan techniczny, porządkowanie (usuwanie liści, śniegu) oraz drobne naprawy bieżące.

Pozostałe obowiązki :

  • Pracę porządkowe wokół budynku
  • Drobne naprawy i konserwacje wewnątrz budynku

Wymagania :

  • Sprawność fizyczna
  • Stan zdrowia który pozwala na pozytywny wynik badań wysokościowych
  • Prawo Jazdy kat. B

Zapewniamy :

  • Zapewniamy wszelkie narzędzia i bezpieczeństwo pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.