Pracownik gospodarczy / Złota rączka

Dacpol Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

DACPOL Sp. z o.o. - firma techniczno-handlowo-produkcyjna z siedzibą w Piasecznie k. Warszawy, działająca od 25 lat na rynku polskim oraz Europy Środkowej i Wschodniej, reprezentująca pond stu pięćdziesięciu renomowanych producentów podzespołów do energoelektroniki, elektrotechniki, elektroniki, automatyki przemysłowej oraz urządzeń i wyposażenia warsztatowego poszukuje:

PRACOWNIKA GOSPODARCZEGO – „Złotej Rączki”

Miejsce pracy: Piaseczno k. Warszawy

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe / średnie, techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • uprawnienia SEP 1kV
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi urządzeń (wentylacja, klimatyzacja, centralne ogrzewanie)
  • odpowiedzialność, sumienność
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość zagadnień PPOŻ

Zadania:

  • prace konserwatorskie / naprawcze wynikające z bieżącej potrzeby
  • zapewnienie sprawności i ciągłości użytkowania obiektów, urządzeń i instalacji
  • dokonywanie przeglądów i konserwacji powierzonych urządzeń
  • usuwanie drobnych awarii
  • współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
  • utrzymywanie porządku na terenie obiektu
  • dbałość o powierzony sprzęt i narzędzia pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • MOŻLIWOŚĆ OTRZYMANIA MIESZKANIA SŁUŻBOWEGO po okresie próbnym
  • dobre warunki finansowe
  • ciekawą pracę w młodym i przyjaznym zespole

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy wysłać poprzez przycisk "Aplikuj".

Prosimy o dopisanie na swojej ofercie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych DZ. Ust. Nr 133 poz. 883)".

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prezentacja firmy

Firma DACPOL jest liczącym się podmiotem w Europie Środkowej i Ws... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne, Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Energetyka