Pracownik gospodarczy z orzeczeniem- Łódź, Jędrzejowska Probet

Probet Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Probet Sp. z o. o. zatrudni osoby do pracy na stanowisko: pracownik gospodarczy z uprawnieniami na wózki

Praca w Łodzi ul. Jędrzejowska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW :

• segregowanie palet , układanie i transport do punktu zbiorczego

• prace porządkowe na obiekcie

WYMAGANIA:

• Chęć do pracy

• Doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

• Aktualne orzeczenie o niepełnosprawności
• wymagane prawo jazdy kat. B, i /lub uprawnienia na wózki widłowe
OFERUJEMY:

• Umowa o pracę , cały etat

• Wynagrodzenie od 2 300 do 2 500 zł netto

• Praca od pon. do pt. w godzinach od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00

KONTAKT :

• Prosimy dzwonić od poniedziałku do piątku -

Anna tel. 32 413 15 50 wew 1

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami