Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5038

Obowiązki:

Opis stanowiska (podstawowy zakres zadań):
- Utrzymywanie w należytej czystości przydzielonych do sprzątania pomieszczeń, najbliższego otoczenia przed wejściem do budynków oraz pomieszczenia do przechowywania urządzeń i środków przeznaczonych do sprzątania.
- Pomoc w organizacji imprez realizowanych przez KPCK w obiekcie Centrum oraz na zewnątrz.
- Wykonywanie prac o charakterze porządkowym w salach i w obiektach w trakcie organizowanych przedsięwzięć przez KPCK na zewnątrz.
- Pomoc w przygotowaniu sali i obiektów do imprez organizowanych przez KPCK.
- Obsługa kasy fiskalnej.
- Prawidłowe zabezpieczenie budynku KPCK przed otwarciem i zamknięcie instytucji.
- Obsługa Recepcji, w tym:
a) łączenie rozmów telefonicznych,
b) udzielanie informacji w zakresie realizowanych wydarzeń kulturalnych
c) wydawanie zaproszeń na organizowane przedsięwzięcia.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • - Wykształcenie minimum zawodowe - Doświadczenie w zawodzie - Rzetelność, dokładność - Motywacja do pracy - Solidność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków - Umiejętność sprawnej organizacji pracy i skutecznego komunikowania się.

Miejsce pracy: Plac Kościeleckich 6, 85-033 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Oferta powinna zawierać: - życiorys z uwzględnieniem przebiegu pracy zawodowej; - list motywacyjny; - kwestionariusz osobowy; - oświadczenie, że kandydat wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) DZ.U.UE.L.2016.119.1; - kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje i umiejętności oraz dotychczasowy przebieg pracy zawodowej; - ewentualne referencje. Oferty można składać w terminie do dnia 20 września 2019 r. do godz. 15:00. - osobiście w sekretariacie KPCK w Bydgoszczy; plac Kościeleckich 6,1 piętro pok. 8, - listownie na adres: Kujawsko - Pomorskie Centrum Kultury w Bydgoszczy; 85-033 Bydgoszcz ul. plac Kościeleckich 6 z dopiskiem na kopercie: Nabór na stanowisko pracownika gospodarczego w KPCK w Bydgoszczy ". O zachowaniu terminu decyduje data wpływu lub data stempla pocztowego w przypadku wysyłki. Informacji w powyższej sprawie udziela Kierownik Działu Administracji - Renata Triebwasser kom. 501 042 391 . Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych w Kujawsko-Pomorskim Centrum Kultury w Bydgoszczy Działając na podstawie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, uprzejmie informujemy: 1. Administratorem danych osobowych jest Dyrektor Kujawsko-Pomorskiego Centrum Kultury w Bydgoszczy, 85-033 Bydgoszcz, Plac Kościeleckich 6, 2. Informacje o ochronie danych osobowych można uzyskać u Inspektora ochrony danych: e-mail: iod@kpck.pl; 3. Celem zbierania danych jest realizacja zadań pracodawcy związanych z rekrutacją. 4. Nie przewiduje się przekazywania danych innym podmiotom, nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji oraz profilowaniu. 5. Ma Pani/Pan prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia swoich danych osobowych, ograniczenia ich przetwarzania, do ich przenoszenia, prawo do wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych oraz prawo do cofnięcia każdej wyrażonej zgody w każdym czasie z zastrzeżeniem, że cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. 6. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku gdy przetwarzanie danych naruszałoby przepisy Rozporządzenia.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy