Pracownik gospodarczy / BUDOWLANIEC

POWER TEAM

Trzciel, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy pracownika do drobnych prac gospodarczych oraz remontowo-budowlanych
Praca w miejscowości Bieleń koło Trzciela

Wymagania

od kandydatów wymagamy:

  • dyspozycyjności, rzetelności i zaangażowania
  • umiejętności obsługi narzędzi oraz elektronarzędzi
  • mile widziane prawo jazdy kat.B, ale to nie jest konieczne

Prezentacja firmy

POWER TEAM to firma zajmująca się branżą motocyklową. Działamy na... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 100PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie i premie naliczane są w zależności od zaangażowania i efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Praca fizyczna