Opis stanowiska pracy

Oferujemy pracę sezonową i stałą w naszej nowej marce „Shark Ice Cream” i „German Street Food”.

W przypadku marki Shark Ice Cream szukamy osób do pracy nad Polskim Morzemw okresie:

20 Czerwca – Sierpnia /Września 2022 r.

Praca będzie polegała na sprzedaży lodów i gofrów w najlepszych lokalizacjach w Sopocie, Łebie, Jastarni.

Stawka wynagrodzenia wyniesie średnio 30 zł/h

(osoby z doświadzeniem 35 zł/h).

Natomiast osoby młode poniżej 20 lat , bez doświadczenia stawka ok 25 zł/h.

Do tego przy wypracowaniu obrotów sprzedaży będą premie motywujące dla pracowników z danej zmiany.

Standardowo dniówka to 8h, ale pracownik na własne życzenie może robić nadgodziny i dodatkowe dni pracy.

W tych samych miejscowościach będzie też nasza druga marka „German Street Food” gdzie będą sprzedawene wysokiej jakości oryginalne Niemieckie produkty ( kebaby, bratwurst, carrywurst, oraz piwo w kuflach- tylko Sopot ).

W tej marce propnujemy pracę także w okresie od 20 Czerwca na sezon ( Łeba, Jastarnia) oraz na sezon lub całorocznie w Sopocie.

  • szukamy sprzedawców
  • hostess
  • asystenki dla właściciela tych marek.
  • kucharzy ( przygotowywanie kebabów, oraz bratwurs/carrywurst).

Stawki wynagrodzenia także średnio 30 zł/h

(osoby z doświadczeniem 35zł/h) , osoby bez doświadczenia i poniżej 20 lat stawka 25 zł/h.

Do tego także będą premie motywujące w zależności od wyników na danej zmianie.

Zatrudnimy także kierowników/menadżerów dla tych marek. Stawka wynagrodzenia 40 zł/h + premie za wyniki.

Dodatkowa także możliwa współpraca za wyższe wynagrodzenie z marką Shark Ice Cream zagranicą ( Dubaj w 2022 roku i od 2023 roku USA, Bahamy ) dla osób już sprawdzonych przez naszą marke we współpracy w Polsce w sezonie letnim.

Ofertę pracy kierujemy do osób z całej Polski (osoby przyjezdne otrzymają bezpłatne zakwaterowanie).

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się handlem w kilku branżach.<br/>Od 2021 roku budu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Praca dla studenta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Inne, Praca Catering / Gastronomia