Pracownik Gastronomii

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk Matarnia, ul. Złota Karczma
Nr ref: SK/GM/PG/12/2017

Wymagania:
- dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym (8-21)
- książeczka sanepidowska
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- rzetelność

Obowiązki:
- pomoc w restauracji
- obsługa maszyny zmywającej
- rozwożenie naczyń
- uzupełnianie produktów
- obsługa kasy fiskalnej
- utrzymywanie porządku w miejscu pracy

Oferujemy:
- atrakcyjną stawkę godzinową
- umowę o pracę tymczasową na część etatu (1/4 z dopełnieniem)
- bezpłatne posiłki
- elastyczny grafik

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.