Pracownik gastronomii - zapewniamy zakwaterowanie

HR SIGMA

Szczyrk, śląskie

HR SIGMA

Od: HR SIGMA
Miejsce pracy: Szczyrk

Dla naszego klienta, poszukujemy pracowników, nie tylko sezonowych, na pozycję pracownika gastronomii z możliwością zakwaterowania.

Szczyrk Mountain Resort jest największym ośrodkiem narciarskim w Polsce zlokalizowanym w Beskidzie Śląskim. Ośrodek należy do rodziny ośrodków, których właścicielem jest słowacka firma Tatry Mountain Resort.

Poczuj górski klimat, daj się wciągnąć bajkowej scenerii, bądź współtwórcą sukcesu!

Dołącz do naszego zespołu ludzi z pasją i rozpocznij pracę jako:

PRACOWNIK GASTRONOMII

Możliwość zakwaterowania!

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • przedstawianie oferty, przygotowywanie i podawanie dań oraz napojów
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny
  • dbanie o ekspozycję i porządek w miejscu pracy
  • obsługa systemu sprzedaży, kasy fiskalnej, terminala płatniczego

WYMAGANIA:

  • książeczka sanepidowska lub gotowość do jej wyrobienia
  • dyspozycyjność oraz chęć do pracy
  • wysoka kultura osobista
  • uczciwość oraz poczucie odpowiedzialności
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (nie jest warunkiem koniecznym)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność zachowania spokoju w stresujących sytuacjach
  • umiejętność działania pod presją czasu

OFERUJEMY:

  • sezonowy SKIPASS we wszystkich ośrodkach zimowych TMR (m.in. Szczyrk, Jasná, Tatrzańska Łomnica)
  • wyjątkowe benefity (50% zniżki w strefie gastronomicznej, 30% zniżki w naszych sklepach, serwisie, wypożyczalni)
  • pakiet profesjonalnych szkoleń
  • przyjemną atmosferę pracy w najnowocześniejszym ośrodku narciarskim w Polsce
  • zniżki do Tatralandii
  • możliwość pozostania z nami na stałe
  • dodatkowe systemy premiowe w poszczególnych działach
  • wynagrodzenie od 20,- PLN/godzina brutto + premie (0-700,- PLN/miesiąc brutto)
  • atrakcyjne bonusy, kiedy przyprowadzisz kolegę/koleżankę
  • najlepsi zostaną z nami na stałe
  • zainteresowanych prosimy o wysłanie CV

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
HR SIGMA