Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 22/05/2018.

Pracownik Fundacji - konsultant telefoniczny

Poznań, wielkopolskie

Szlachetny Bohater

Opis stanowiska pracy

Celem Fundacji Szlachetny Bohater jest działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia oraz pomocy społecznej, ukierunkowana przede wszystkim na rzecz osób, których przypadki mają charakter szczególny, dzieci przedwcześnie urodzonych, niepełnosprawnych i osób w wieku emerytalnym.

Wraz z poszerzaniem działalności fundacyjnej oraz tworzeniem nowych projektów, Fundacja Szlachetny Bohater poszukuje osób do pracy.

Chcesz pracować, a jednocześnie pomagać innym? NAPISZ DO NAS!

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • motywacji do pracy,
  • uczciwości,
  • komunikatywności i swobody wypowiedzi,
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta,
  • podstawowej znajomości obsługi komputera,
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej.

Co oferujemy Tobie ?

  • umowę zlecenia / umowę o pracę
  • pracę w trybie od g. 8:00 do g.16:00, od pon. do pt (żadnych nadgodzin!),
  • bezpłatne szkolenia,
  • stałą opiekę Koordynatora, wsparcie merytoryczne i techniczne,
  • pełne narzędzia pracy,
  • towarzystwo życzliwych ludzi.

Jeśli:

- chcesz robić coś, co ma znaczenie
- nie jest Ci obojętny los chorych i niepełnosprawnych dzieci
- jesteś osobą komunikatywną i otwartą na ludzi
- masz doświadczenie w telemarketingu lub handlu (nie jest to konieczne, ale mile widziane)

to nie zastanawiaj się dłużej i prześlij nam swoje CV!

Celem Fundacji Szlachetny Bohater jest działalność w zakresie ochrony i promocji zdrowia... oraz pomocy społecznej, ukierunkowana przede wszystkim na rzecz osób, których przypadki mają charakter szczególny, dzieci przedwcześnie urodzonych, osób w wieku emerytalnym, niepełnosprawnych.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
1.800,00 zł - 2.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
10%, nagrody, vouchery
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Administracja biurowa , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Obsługa klienta , Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat