ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik fizyczny

Miejsce pracy: Oświęcim

Atrakcyjna stawka!
Nr ref. PFI/010/MGÓ

Zadania:

  • Praca fizyczna (układanie, liczenie elementów)
  • Praca częściowo poza halą
  • Liczenie oraz wypełnianie karty klasyfikacji towaru
  • Naprawa i czyszczenie elementów magazynowanych

Oferta:

  • Umowa o pracę na pełen etat z możliwością przejścia na stałe w struktury firmy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (3000 zł brutto)
  • Zakład znajduje się w Chełmku
  • Możliwość zdobycia dodatkowych premii (efektywność pracy)
  • Praca w systemie 1-zmianowym
  • Stabilność zatrudnienia
  • Praca w renomowanej firmie
  • Dokładność w realizacji swoich zadań, obowiązków
  • Motywacja do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials