Opis stanowiska pracy

Praca dla pracownika fizycznego :

  • rozładunek choinek przy placu w miejscu sprzedaży przy galeriach handlowych.
  • pakowanie choinek dla klientów w siatkę w miejscu sprzedaży choinek.
  • przycinanie choinek i na życzenie klienta dopasowanie do stojaka.
  • pokazywanie klientom na placu choinek ( prezentowanie ich ).
  • sprzątanie miejsca pracy po zakończeniu sprzedaży choinek.

Sprzedaż choinek będzie odbywała się na placach największych galerii handlowych w Polsce w kilku miastach. Na placach będą też pracownicy zajmujący się samą sprzedażą dlatego sprzedaż nie będzie należała do obowiązków pracownika fizycznego.

Pracownicy zostaną wyposażeni w stroje termiczne, nie przemakalne i poza tym na placu naszym będzie też wystrój świąteczny w postaci dmuchańcy świątecznych w tym domek świąteczny dla pracowników. Praca będzie w godzinach od południa do wieczora w czasie pracy galerii handlowych.

Stawki wynagrodzenia oferujemy dobre aby pozyskać pracowników z całego kraju.

Osobą zainteresowanym prześlemy dokładne miejsca pracy i dla osób mieszkających w innych rejonach kraju zapewnimy nocleg w hotelu i wyżywienie. Dlatego zapraszamy do przesyłania CV osób z całego kraju.

Wymagania:

Dyspozycyjność, elastyczność, komunikatywność, sumienność.

Praca w okresie 8-23 Grudnia.

Wynagrodzenie 200-300 zł/ brutto dziennie

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się handlem w kilku branżach.<br/>Od 2021 roku budu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
15 dni
Liczba wakatów:
40
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
200PLN - 300PLN / Daily (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Obsługa klienta