Pracownik fizyczny - zbiory jabłek i gruszek w sadach do €14,85/h Holandia

Good Job & Tax

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Połącz przyjemne z pożytecznym i wyjedź z nami na zbiory jabłek i gruszek! To pewna i bezpieczna oferta wakacyjna, która pozwoli Ci dobrze zarobić w krótkim czasie! Zapraszamy do kontaktu osoby indywidualne, rodziny oraz znajomych.

UWAGA! Rozpoczęcie pracy od 29 sierpnia, zgłoś swoją kandydaturę już dziś.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:

  • zbiór gruszek i jabłek w sadach
  • sortowanie owoców
  • pakowanie owoców do skrzynek

Gdzie? W Holandii, w miejscowości Goes, która położona jest na jednej z wysp holenderskich

Za ile? Twoja stawka podstawowa wyniesie €11,00/h brutto

Czekają na Ciebie również dodatki:

  • stawka za nadgodziny - €14,85/h brutto
  • jeżeli zdecydujesz się dowozić kolegów do pracy samochodem prywatnym otrzymasz 19 ct/km + max € 90,- / tydzień
  • kierowcy samochodów agencyjnych otrzymają €2,50 na dzień

Na co możesz liczyć?

  • otrzymasz od nas nas komplet informacji przed wyjazdem oraz umowę kierującą do pracy
  • pomożemy Ci w organizacji transportu do Holandii
  • zagwarantujemy Ci mieszkanie i ubezpieczenie
  • wynagrodzenie wpłynie na Twoje konto terminowo
  • zależy nam na Twojej satysfakcji z pracy w Holandii zawsze możesz skontaktować się z nami mailowo lub telefonicznie

Wymagania

  • dyspozycyjności do podjęcia pracy za granicą na okres od 2 do 6 tygodni
  • mile widziane prawo jazdy kat. B (nie wymagane od wszystkich kandydatów)

Prezentacja firmy

Firma Good Job&Tax rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/08/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
50PLN - 70PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji