Pracownik fizyczny - zbiór, pakowanie, sadzenie warzyw

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co.KG

Niemcy, Capplen, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mählmann-Gemüsebau należy do największych zakładów produkcji warzyw w Niemczech.

Na chwilę obecną nie istnieją żadne powody do obaw związanych z warunkami pracy w naszej firmie.Koronawirus nie ogranicza naszych prac pod żadnym względem.

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić higieniczne i bezpieczne warunki pracy.

Miejsce pracy: Capplen (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

Wymiar pracy: umowa o prace

Opis stanowiska:

  • Praca odbywa się w systemie akordu grupowego, indywidualnego oraz na godziny (9,50 €/godz.netto)

Zakres obowiązków:

  • sadzenie, zbiór, pakowanie, sortowanie, mycie warzyw
  • praca na polu i na hali ( w zaleznosci od rodzaju pracy)

Oferujemy:

  • wolne termin sa mozliwe od maja 2021 na kolejne miesiace ( liczba miejsc w kazdym planowanym terminie ograniczona)
  • umowa nieopodatkowana na dwa miesiące z możliwością przedłużenia
  • bardzo dobre warunki mieszkaniowe ( pokoje 4 - osobowe z łazienką, lodówką, dostęp do internetu) płatne 8 e za dobę
  • sklep na terenie Firmy (rowniez polskie produkty spozywcze)
  • zapewnione ubezpieczenie oraz opieka lekarska na czas zawartej umowy
  • dodatkowe środki ostrożności - dozowniki ze środkami dezynfekującymi

W celu sprawnej rekrutacji proszę wysłać dane:

imię, nazwisko, data urodzenia, adres , tel. kontaktowy oraz możliwy termin przyjazdu.

Uprawnienia (prawo jazdy kat.T,C,E,D wozek widlowy) beda dodatkowym atutem.

Mählmann Gemüsebau GmbH & Co. KG

Im Siehenfelde 13

49692 Cappeln

Tel.: +49 (04478) 94 80 - 41 ( obsługa w języku polskim)

Fax: +49 (04478) 94 80 - 50

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/05/2021
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji, Praca Rolnictwo