Pracownik fizyczny z językiem niemieckim

Human Resources Poland

Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Montaż i demontaż istniejących izolacji przeciwpożarowych.
  • Instalacja nowej izolacji na rurociągach.
  • Pomiar listew izolacyjnych.
  • Montaż i demontaż rusztowań w sektorze przemysłowym.

Wymagania:

  • Komunikatywny język niemiecki- warunek konieczny.
  • Dobre warunki zdrowotne umożliwiające wykonywanie pracy na wysokości.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość na relokację i podjęcie stałej pracy na terenie Niemiec.
  • Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy:

  • Darmowe szkolenie w Niemczech (6 tygodni - 2 miesiące).
  • Niemiecką umowę o pracę na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia na czas nieokreślony.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - po szkoleniu 1800 - 2000 EUR netto.
  • Zwrot kosztów za przelot.
  • Darmowe zakwaterowanie.
  • Pomoc w załatwieniu formalności związanych z wyjazdem.

Zapraszam do aplikacji i kontaktu!

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna