Pracownik fizyczny w serwisie - jedna zmiana, wolne weekendy!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Plewiska, Komorniki, Poznań, Luboń, Dopiewo, Wiry, wielkopolskie

Miejsce pracy: Plewiska, Komorniki, Poznań, Luboń, Dopiewo, Wiry

Miejsce pracy: Plewiska k. Poznania

Oferujemy:

  • praca jednozmianowa, od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00
  • wynagrodzenie w wysokości 16 zł/h brutto (umowa zlecenie)
  • praca w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze

Zakres zadań:

  • czyszczenie maszyn produkcyjnych
  • dbanie o porządek w miejscu pracy
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego

Poszukujemy osób:

  • sumiennych i dokładnych
  • gotowych podjąć pracę od zaraz

Mile widziane doświadczenie - ale nie jest ono wymagane!

Czekamy właśnie na Ciebie:
  • kliknij teraz przycisk "aplikuj"
  • zadzwoń: 503 075 956
  • napisz e-mail: k.stefaniak@ksservice.pl
  • zapraszamy do naszego biura: KS Service Oddział w Poznaniu, ul. Libelta 22/5, 60-101 Poznań

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.