PRACOWNIK FIZYCZNY (układanie sztucznej trawy)

Holandia, Zwolle, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Agencja Pośrednictwa Pracy

EURO WORK

od 13 lat świadczy usługi na najwyższym poziomie,

zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i

umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej.

Miejsce pracy: okolice Zwolle

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Praca na ok 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Główne obowiązki:

Praca na zewnątrz przy układaniu sztucznej trawy.

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 11,00 euro brutto/h
  • Wynagrodzenie netto: 359,00 tygodniowo
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Pomoc polskiego koordynatora na miejscu przez cały okres zatrudnienia
  • Pomoc w zorganizowaniu wyjazdu oraz załatwieniu wszystkich formalności
  • Stałą pracę w małym przedsiębiorstwie z możliwością przejścia na kontrakt

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się w języku angielskim
  • Posiadających prawo jazdy
  • Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Gotowych do pracy w godzinach nadliczbowych

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji