Pracownik fizyczny (szalunki, deskowania)

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań - Szczepankowo, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań - Szczepankowo

OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie bezpośrednio u klienta,
  • Wynagrodzenie od 18 zł brutto za godzinę pracy!
  • Możliwość rozwoju i samorealizacji,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie 2 zmianowym (6-14, 14-22),
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Możliwość poznania nowoczesnych technologii i techniki budowlanej,
  • Przerwa śniadaniowo/obiadowa 30 minut,
  • Odzież po stronie pracodawcy,
  • Dla chętnych możliwość dodatkowego zarobku w soboty i na nadgodzinach.

WYMAGANIA:

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku ( lub chęć do nauki),
  • Umiejętność obsługi elektronarzędzi.

OBOWIĄZKI:

  • Prace naprawcze,
  • Prostowanie elementów,
  • Cięcie elementów,
  • Czyszczenie szalunków.

Oferta dotyczy pracy stałej. Osoby zainteresowane prosimy o aplikację lub kontakt: 723 390 081.

Poleć ofertę znajomym!

Numer referencyjny: KSU/10/2018/PZN
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.