PRACOWNIK FIZYCZNY - Stryków - wynagrodzenie ponad 3800zł brutto! - Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski. Obecnie dla jednego z naszych Klientów, który oferuje niezawodne rozwiązania logistyczne w Europie i na świecie, poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik fizyczny

lokalizacja: Stryków, łódzkie

Dlaczego warto do nas dołączyć?

Mamy na to wiele argumentów!

Zapoznaj się koniecznie z naszą ofertą!

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • wysokie zarobki: 2800 zł brutto podstawy + 1000 zł brutto premii + dodatki
  • pracę od niedzieli do czwartku
  • jedną zmianę nocną do wyboru ( 19.30-3.30 lub 22.30-6.30)
  • możliwość pracy ze znajomymi
  • możliwość zapoznania się z warunkami pracy przed podjęciem zatrudnienia
  • możliwość zdobycia z nami cennego doświadczenie zawodowego

Zadania:
  • załadunek i rozładunek aut
  • segregowanie i skanowanie przesyłek

Nie zwlekaj! Aplikuj już dzisiaj!

Kontakt: 506 561 604

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Międzynarodowa Firma
  • Rozwój
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.