Pracownik fizyczny - sortowacz odpadów

P. U. Hetman Sp. z o. o.

Nadarzyn, mazowieckie

P. U.  Hetman Sp. z o. o.

Regionalna Instalacja Przetwarzania Odpadów Komunalnych działająca na terenie Warszawy

i woj. Mazowieckiego od 2000 roku.

Od: P. U. Hetman Sp. z o. o.
Miejsce pracy: Nadarzyn

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na stanowisku pracownik fizyczny-sortowacz odpadów w naszej firmie będzie odpowiedzialna za:

  • sortowanie odpadów przy linii sortowniczej
  • segregacja odpadów na zewnątrz
  • utrzymanie czystości na placu przy segregacji odpadów

Wymagania:

  • dokładność, odpowiedzialność
  • sumienność
  • znajomość gospodarki odpadami (podstawowa)
  • min. doświadczenia w gospodarce odpadami

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę, konkurencyjne wynagrodzenie, pracę w firmie o ugruntowanej pozycji